Logga in

Till toppen av sidan

kristoffer lorck

Kristoffer Lorck. Tf VD och styrelseledamot
Epost: kristoffer.lorck@frosunda.se


Tidigare
: CFO Norlandia Omsorg, Adolfsen Group

På Frösunda sedan: Maj 2018

katarina hamnström

Katarina Hamnström, Kvalitet- och kompetenschef
Tel: 010-130 35 39
E-post: katarina.hamnstrom@frosunda.se

Tidigare: Janssen-Cilag (Medical affairs director), Sanofi-aventis (Medical affairs director), MSD (Clinical research), MSD (Clinical research physician)

På Frösunda sedan: Augusti 2016

pouya kouchakpour

Pouya Kouchakpour, Affärsutvecklingschef
Tel: 010-130 35 21
E-post: pouya.kouchakpour@frosunda.se

Tidigare: Royal Bank of Scotland (Account manager), Coutts Bank (Equity sales)

På Frösunda sedan:  Oktober 2009

benjamin enryd

Benjamin Ernryd, CIO
Tel: 010-130 41 15
E-post: benjamin.ernryd@frosunda.se

Tidigare: Parks and Resorts Scandinavia AB (CIO), Qbranch Stockholm AB (Avdelningschef Governance), TA Teleadress Information AB (CTO).

På Frösunda sedan:  Juni 2017

hans aulin

Hans Aulin, Ekonomi- och finansdirektör
Tel: 010-130 59 91
E-post: hans.aulin@frosunda.se

Tidigare: Thorengruppen (CEO och styrelseledamot), Frösunda (CFO), JBO (CFO & CEO), Caran (CFO)

På Frösunda sedan: (2012-2013) Juli 2017

Jenny Malmstedt

Jenny Malmstedt, Bolagsjurist
Tel: 010-130 35 09
E-post: jenny.malmstedt@frosunda.se

Tidigare: Kammarrätten Stockholm, Rambergs advokater

På Frösunda sedan: 2010

Mattias Ragnegård

Mattias Ragnegård, Affärsområdeschef Personlig assistans
Tel: 010-130 31 68
E-post: mattias.ragnegard@frosunda.se

Tidigare: Regionchef Personlig assistans

På Frösunda sedan: 1999

christine rosencrantz

Christine Rosencrantz, Vice VD, Affärsområdeschef Äldreomsorg, Funktionsnedsättning, Individ och familj
Tel: 010-130 31 53
E-post: christine.rosencrantz@frosunda.se

Tidigare: KFUM Umeå (Board member), PondusKommunikation (Chairman), Swedbank(Director), ThorenGruppen (Vice president)

På Frösunda sedan: September 2012